BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Vagnslykta 4878111

nr 487 8111

Vagnslykta

England, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

400 kr

måndag 24 september 2007
kl 17:51:24