BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Vagnslykta 4878111
nr 487 8111
Vagnslykta
England, höjd: 29 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
400 kr
måndag 24 september 2007
kl 17:51:24
300 kr
150 kr
250 kr
350 kr